למה פולין?

בגלל המיקום – פולין ממוקמת במרכז אירופה ויש אליה דרכי גישה רבים, מה שמקל את דרכי ההגעה לערים שונות בפולין. יש בפולין 12 שדות תעופה בינלאומיים כך שניתן להגיע קרוב לאתר מחנה האימון בטיסות ולחסוך בכך זמן אימונים יקר. אל על טסה פעמיים ביום לוורשה, יש טיסה יומית של חברת לוט מת"א לוורשה וכן מספר חברות צ'רטר שיוצאות מת"א למספר ערים מפולין.

בגלל המתקנים – בפולין מספר גדול של מרכזי ספורט הכוללים מלונות עם מתקני ספורט צמודים. אין צורך בהסעה למתקני הספורט. במרכזי הספורט מתקנים לכל ענפי הספורט: חיצוניים ופנימיים. ניתן להתאים את רמת המתקנים והמלון בהתאם לרמת הקבוצה והיכולת הכלכלית. ניתן להזמין מרכזי ספורט חדשניים עם מתקנים משוכללים ושירותים ברמה גבוהה לקבוצות מקצועניות (נבחרות ספרד, פורטוגל וקרואטיה התאכסנו בהם), וניתן לארגן מחנה בתקציב צנוע במרכזי ספורט במלון 3 כוכבים או במתקני האוניברסיטה באחת הערים הגדולות (ורשה, קראקוב, וורוצלב או פוזנן).

בגלל מזג האוויר – מחנה האימונים מתקיים בעיקר בטרום עונה כשהקיץ בעיצומו. שעות האור הרבות והטמפרטורה הנוחה מאפשרים תכנון וניצול מכסימלי של ימי המחנה. הטמפרטורה הממוצעת בחודשים יולי – ספטמבר: 20-25 מעלות.

בגלל האוכל – המטבח הפולני דומה מאד למטבח הישראלי (פרט לבשר הלא כשר). ניתן לקבל את התפריט מראש ולערוך בו שינויים, ניתן להכין תפריט יומי מבעוד מועד. במחנה לקבוצה מקצוענית יש אפשרות לצרף שף שיכין את הארוחות עפ"י צרכי הקבוצה. באופן כללי התפריט מבוסס על הרבה ירקות, טריים ומבושלים, תוספות (אורז, תפו"א, פסטה) עוף, בשר או דג. בבוקר מבחר דגנים, גבינות, ביצים ירקות ופירות.

בגלל הנופים המרהיבים והאתרים ההיסטוריים – אלף שנים של חיים של חלק גדול מהעם היהודי התקיימו בפולין, חיים שהסתיימו בטרגדיה גדולה אך הותירו מאות אתרי מורשת. ניתן לשלב בנסיעה ביקור ערכי באחד האתרים או לחילופין לבקר באטרקציה מקומית של פולין המתחדשת, בכל מקרה ניתן להפיק תועלת מגבשת שתוסיף מנטלית בהכנת הקבוצה.

בגלל המחיר – ניתן להתאים מחנה כמעט לכל תקציב. ההשקעה מובטחת – הקבוצה תצא נשכרת הן ברמה האישית והן באיכות הקבוצתית.

בגלל הארגון והליווי – חב' אליוס ממוקמת בפולין, בעלת ניסיון ספציפי בארגון מחנה אימון ותדאג לפרטים הקטנים כגדולים כדי שהמחנה יהיה מוצלח וישיג את מטרותיו.

 

Why Poland